Preview crop

Національна лотерея

Якщо пригадати історію азартного ринку України, то ще на початку 90-х років (в часи невпевненого становлення самостійності нашої держави), ситуація в лотерейній сфері була просто катастрофічною. Тоді різноманітні лото з’являлися нізвідки, як гриби після дощу. Неспроможна врегулювати і об’єднати всі існуючі на той час лотереї в єдину систему з чіткими правилами проведення влада лише потурала шахрайству, від чого страждали як прості люди, так і чесні оператори. Недовіра до цієї гри різко зростала.

2000-ні рр. - початок нової ери для українського лото. Десятирічну кризу вдалося побороти лише з прийняттям рішенням про надання лотереям статусу державних. Серед декількох кандидатів було обрано чотирьох офіційних операторів, котрі найбільше відповідали спеціально визначеним вимогам, і вже у 2001 році їм були видані ліцензії Міністерства Фінансів України. Ви напевне неодноразово чули ці назви: «УНЛ», «МСЛ», «Патріот» і «Ощадбанк».

Слід зазначити, що Ощадбанк потрапив у цю четвірку лише як спосіб безкарно прибрати до рук частину ринку певними політичними силами. Та, на щастя, цьому плану не судилося здійснитися, тому сьогодні ми бачимо роботу лише трьох лотерейних компаній, котрі, між тим, чудово вправляються зі своїми обов’язками і цілком задовольняють потреби українських ігроманів.

1412610651_44.jpg

Державний реєстр - 2017

Як оголосив нещодавно Мінфін, 20 січня 2017 року до «Єдиного реєстру державних лотерей України» було внесено аж 164 гри. Левова частка з них (116) належить компанії Молодьспортлото, 34 - Патріоту і найменше (14) - Українській Національній Лотереї.

Якщо порівнювати дані попереднього реєстру від 28 вересня 2015 року, то бачимо суттєве підвищення активності у цій сфері, особливо з боку МСЛ. Цей оператор зумів за 16 місяців запустити в обіг ще 10 нових лотерей, тоді як його «колеги по цеху» - лише по 2.


Національна лотерея - не народна

Як бачимо, пропозиція, створена на лотерейному ринку України, не може не тішити. Тут представлені і тиражні числові, і миттєві лото, а також тоталізатори (ставки на спортивні події). Одні проводять свої розіграші 1 чи 2 рази на тиждень (наприклад, Супер Лото), інші частіше - щодня, двічі на день (Тіп Топ), або й кожні 5 хвилин (Гонка на гроші). Таким чином кожен бажаючий може знайти для себе гру, що відповідатиме його особистим критеріям зручності і вподобанням.

Однак, при такому розмаїтті, не всі лотереї здобули шаленої популярності, як хотілося б їхнім творцям. Статус дійсно «народної гри» отримали лише одиниці, і про них ми поговоримо далі.


krupnie-loterei-ukraini.png

Лото Забава

Чому українці відчувають таку прихильність до Забави? Все дуже просто: це бодай не найперша гра на гроші, котра офіційно з’явилася з часів незалежності. Великі обсяги виплат, і не лише у вигляді конкретних сум, але й цінних призів, житла, закордонних путівок, авто та побутової техніки. Такі подарунки, на відміну від грошей, не розтратиш на дрібниці - вони залишать по собі теплі враження, ніби про тебе попіклувалися.

Також наприкінці минулого року було зафіксовано рекордну кількість мільйонерів, що з’явилися в України з легкої руки тої ж Лото Забави - 252 гравця. І це, однозначно, ще один аргумент на користь гри!


Як перевірити білет Лото Забави


Супер лото

Лото Супер - безперечно має найбільші призові гарантії з-поміж усіх існуючих українських азартних розваг. Суперджекпот тут стартує від 3 000 000 грн і зростає кожного наступного тиражу до тих пір, поки не буде зірваний. Наразі абсолютний діючий рекорд за розміром головного призу належить саме цій лотереї. 15 203 000 гривень стали переможним подарунком в розіграші №628, що відбувся 14 квітня 2007 року. Погодьтеся, такі суми надихають!


Кено

Головна перевага Кено в тому, що її розіграші відбуваються щодня, а отже перевірити свою удачу можна у 7 разів частіше, ніж в Лото Забаві - проста арифметика. Також Кено відоме і популярне завдяки напрочуд високими шансами на виграш, адже правилами гри передбачено цілих 35 призових категорій. Варто відгадати хоча б 2 числа з 20 (котрі вибрав лототрон) в діапазоні від 1 до 80 - і мінімальний грошовий приз у вас в кишені!


Державна лотерея Спортпрогноз

Улюблена лотерея усіх футбольних фанатів просто не могла не потрапити до нашого огляду. Від інших спортивних тоталізаторів її відрізняє, в першу чергу, наявність фіксованого джекпоту. Так, витративши всього 3 гривні на лотерейний білет, і завдяки лише своїм знанням та вмінню аналізувати, можна виграти від 100 до 400 тисяч гривень. І розвага, і користь - два в одному!


Введи комбинацию в пустующее поле - проверь свою удачу в мировых лотереях! А еще получи второй лотерейный билет Powerball совершенно бесплатно!