Про лотерею

«Лотерея Тіп Топ» – це дві абсолютно нові лотереї від Лото Забави. Проводяться щоденно, починаючи з 2013 року. В цих лотереях можуть взяти участь як новачки, так і досвідчені гравці, а в якості головного призу - мають можливість виграти 200 або навіть 500 тисяч гривень.

Правила гри

Ігровим варіантом у даній лотереї є комбінація із шести чисел, яка друкується продавцем і віддається учаснику. Білет заповнюється цифрами від 0 до 9. Для розіграшу тіп топ використовуються 6 лототронів, кожен з яких видає одну кульку з одним числом. Отримані в результаті 6 чисел і будуть утворювати виграшну комбінацію. Якщо ігровий варіант гравця у точній послідовності повторює номери виграшної комбінації, то він перемагає.

Деталі участі

типтоп.jpg
  1. Придбайте білети «Тіп» або «Топ» або ж відразу обидві лотереї, у одній із точок розповсюдження.
  2. Визначтесь з кількістью ігрових варіантів (максимум – 10) та передайте дані продавцю.
  3. Згодом продавець надрукує ваш білет із вказаними вами ігровими варіантами.
  4. Зберігайте білет до закінчення лотереї – він засвідчує ваш виграш.
  5. Слідкуйте за результатами розіграшу. Як правило, лотерея «Тіп» проводиться вдень, а «Топ» - ввечері.
Рекордні ДЖЕКПОТИ в міжнародних лотереях! Зірви свій куш!! thelotter

Кількість варіантів гри та багатотиражна ставка

На одному білеті ви можете вказати відразу декілька ігрових варіантів – від 1 до 10. Більша кількість варіантів на одному білеті не друкується. Якщо ви хочете отримати більше ігрових варіантів, то вам необхідно буде придбати додаткові білети. Додаткові ігрові варіанти також можна замовити, зробивши відповідну відмітку в ігровій картці на спеціальному полі про кількість комбінацій.

Щоб не купляти білети тіп топ двічі на день, ви можете використати багатотиражну ставку. Зробити це достатньо просто – за допомогою ігрової картки в одній із точок розповсюдження. Використовуючи цю функцію, вам потрібно замовити декілька ігрових варіантів, а потім зробити відповідну відмітку в колонці «Багатотиражна ставка». Наприклад, +3. У такому випадку вам дадуть білет не лише на наступний, але й на декілька тиражів вперед.

Різні та однакові комбінації

Якщо ви бажаєте використати один ігровий варіант для всіх тиражів, то вам необхідно буде звернутися до продавця лотереї або зробити відмітку у відповідній графі ігрової картки. Згодом продавець надрукує лотерейні білети у відповідності з вказаною кількістю майбутніх тиражів. У такому випадку в білетах до майбутніх тиражів будуть надруковані ті варіанти, які ви зазначили до поточного тиражу.

Якщо в майбутніх розіграшах «Лотерея Тіп Топ» ви хочете використати різні комбінації, то для цього достатньо зробити помітку в графі «Різні комбінації». Продавець надрукує білет у відповідності з вашою вказівкою, і на ньому будуть зображені різні ігрові комбінації.

Результати

Результати гри можна побачити в прямій трансляції по ТВ. Якщо у вас немає такої можливості, відвідайте офіційний сайт МСЛ, на якому ви знайдете всю необхідну інформацію. Бажаємо успіхів та приємної гри!

Результати розіграшу лотереї ТІП ТОП

комментарии

  • Лилия в 04 марта 2017, 09:41:36

    Билеты онлайн пока что еще не доступны