Про лотерею

«Гонка на гроші» – унікальна лотерея, котрій немає аналогів в Україні. Тут ви не побачите традиційного лототрону. Замість нього гравець отримує якісне, енергійне та феєеричне видовище – перегони віртуальних авто. Переможець визначається генератором випадкових цифр, за допомогою яких кожні 5 хвилин можна виграти до 32 тисяч гривень.

Як ви зрозуміли, дана лотерея проводиться з використанням спеціального компютера, який і відіграє роль лототрону. Розіграші відбуваються кожні 8 хвилин. Таким чином, за 12 годин їх загальна кількість становить 90.

Короткі правила гри

У кожному розіграші проходить чотори різних гонки, в котрих беруть участь десять віртуальних машин з цифрами від 1 до 10. Для перемоги необхідно зробити ставку на автівки, які на вашу думку приїдуть першими. Мінімальні виграші починаються від 8 гривень і збільшуються до 8 тисяч. У випадку, якщо ви множите вашу ставку у 2, 3 або 4 рази, ваш виграш може сягнути 32 тисяч грн.

Деталі участі

gonka_na.jpg
 1. Візьміть безкоштовну ігрову картку в одній із торгових точок МСЛ.
 2. У відповідному полі виберіть переможців заїздів. Для цього у кожному з 4 горизонтальних полів закресліть по одній цифрі, від 1 до 10.
 3. Також існує варіант автоматичної гри – це коли комп’ютер самостійно обере цифри, що візьмуть участь у перегонах.
 4. Далі зробіть позначку у полі «Обрати тип гри» - від цього залежатиме сума вашого виграшу. Всі подробиці - в наступному розділі.
 5. За бажанням гравця ставка також може зіграти у майбутніх тиражах. Для цього необхідно зробити позначку в ігровій картці «Участь ставки у наступних тиражах» і обрати кількість розіграшів, в яких зіграє ставка.
 6. Обов’язково підпишіть на звороті отриманий «Чек гравця». Він є свідченням вашої оплати ставки та єдиним документом для отримання грошей у разі перемоги.
 7. Після заповнення картки ви повинні залишитись у пункті продажу лотереї та спостерігати захоплюючий процес перегонів, котрий і визначить результати розіграшу.
Як виграти в лотерею КЕНО?

Типи гри

Перший тип (А) або ж точна послідовність. У випадку, якщо ви вгадаєте послідовність усіх 4-ох гонок, то отримаєте виграш розміром 8 тисяч грн.

Другий тип (Б) – випадкова послідовність. В такому типі гри ви виграєте готівку за правильно відгадані 4 числа, незалежно від порядку фінішування автомобілів. Цей тип гри передбачає наступні варіанти виграшу:

 • 400 грн – ви вгадали 4 числа у будь-якому порядку;
 • 800 грн – ви вгадали 4 числа, два з яких однакові;
 • 1600 грн – ви вгадали 4 числа, які складають дві пари однакових цифр;
 • 2000 грн – ви вгадали 4 числа і три з них однакові.

Третій тип (В) – точна відповідність першої або перших двох гонок. Ви отримаєте 80 гривень у випадку, якщо вгадаєте номери перших двох переможців. Вдесятеро менші кошти стануть вашими у випадку, якщо ви відгадаєте одного переможця гонки.

Четвертий тип (Г) – точна відповідність останньої або останніх двох гонок. У першому випадку сума виграшу також складатиме 8 гривень, а у останньому – 80.

Пятий тип (Д) – ви вгадали переможця заїзду. Таким чином, при мінімальній ставці розміром у 2 гривні, якщо ви відгадали одне з двох чисел виграшного номеру, то отримуєте 5 грн. Якщо ви граєте на більші гроші (4, 6 і 8 грн.), то, відповідно, виграєте у декілька разів більше.

Результати

Звісно, спостерігати за процесом гри «Гонка на гроші» дуже цікаво – тим паче, якщо ви відчуваєте, що обрані вами авто ось-ось прийдуть першими. Однак, якщо вам не вистачило часу додивитися заїзд, результати гри можна у будь-який зручний час перевірити на терміналі. У випадку, якщо ви перемогли, виграш можна отримати безпосередньо у пункті продажу лотереї всього за 5 хвилин. Гонка віртуальна – гроші реальні!

Результати розіграшу всіх лотерей