На сьогоднішній день державний лотерейний ринок представляє собою величезну кількість грошових лото, котрі до цього часу встигли полюбилися мільйонам азартних гравців по всій Україні. І, хоча володіють даним бізнесом приватні підприємства, в певній мірі вони справді є державними, так як всі оператори, котрі нині пропонують свої послуги на ринку, мають відповідну ліцензію від державних органів. А ще їх називають офіційними операторами: МСЛ, УНЛ і Патріот. Всього ж їх могло бути чотири, однак ще один власник патенту на проведення лотерейної діяльності на території України так і не почав оперувати – хоча мав на це право ще з 2001-го року (миттєва лотерея від Ощадбанку). Втім, це вже зовсім інша історія – в цій статті ми б хотіли коротко розповісти нашим читачам про державні лотереї України, зокрема про те, яким чином формувалась історія відомих операторів державних лото.

Державна лотерея МСЛ

1.png

А почнемо ми з того лотерейного оператора, котрий першим розпочав свою діяльність на українському ринку – МСЛ (повна назва Молодьспортлото). В свій час компанія запустила роботу на основі місцевих філій колишнього радянського Спортлото. Це був хороший старт на базі вже відомого бренду – погодьтесь, МСЛ було б куди важче починати все «з нуля». Стали в нагоді і оновлене ім’я знайомої організації, і численні точки продажу, і досвідчені фахівці, котрі вже не перший рік працювали у даній сфері.

Першими стали миттєві лото «Фортуна Молоді» та «Олімп», частина коштів з яких була направлена на підтримку олімпійського руху та спорту в цілому. Завдяки такій благородній меті та принципам прозорості при проведенні розіграшів, вже зовсім скоро оператор Молодьспортлото отримав визнання з боку українських гравців. А в 1994-му році компанію прийняли до Європейської Асоціації державних лотерей «AELLE», що є досить високою нагородою.

Наступним вирішальним кроком для МСЛ став запуск першого лототрону, а згодом – організація об’єднаної мережі електронних терміналів. В цілому, з-під крила МСЛ вийшла велика кількість ігор. На теперішній момент компанія володіє серйозним пакетом, до якого входить більш як вісімдесят різновидів миттєвих / тиражних лотерей, а також спортивних тоталізаторів. Самими популярними серед них є: «Лотозабава», «Мегалот», «Спортлото», «Тіп Топ», «Гонка на гроші» та інші. Першою, до речі, був встановлений абсолютний рекорд по кількості мільйонерів серед всіх українських лотерей – всього станом на кінець 2016 року в «Лото Забава» їх вже 258! Недаремно її друге ім’я – «Фабрика Міліонерів».


Мировые лотереи ждут! Введи комбинацию в пустующее поле и получи второй лотерейный билет Powerball совершенно бесплатно!Державна лотерея УНЛ

2.jpg

Українська Національна Лотерея, або ж УНЛ, була створена в 1997 році. Вже з перших часів існування оператору вдалось скласти достойну конкуренцію МСЛ – для того, щоб не сильно програвати своєму головному опоненту, УНЛ зробили ставку на інші лотерейні формати. Так спочатку з’явилась «Національна лотерея 6 з 39», а згодом оператор запустив іще дві гри, котрі згодом стали його справжніми «бестселлерами» – мова йде про «КЕНО» та «Супер Лото».

Головною перевагою «Супер Лото» стали захмарні розміри джек-потів: діючий рекордний виграш був розіграний в одному з тиражів цієї лотереї і склав 15 203 000 гривень! Говорячи про «КЕНО», то це також досить затребуване лото серед наших громадян, так як його розіграші проходять щодня, а головний приз може сягнути 10 000 000 гривень! Тим не менш, одним із ключових досягнень самого оператора стало освоєння ринку кіберпростору. УНЛ першими створили інтернет-ресурс, на якому гравці могли б не лише дізнатись більше інформації і отримати результати останніх тиражів, але й придбати квитки для гри онлайн. І нехай в наш час це вже буденність, в цьому плані УНЛ можна назвати справжніми першовідкривачами на ринку країни. Наостанок важливо згадати такі не менш відомі лотереї УНЛ як: «Лото Максима», «Лото Трійка», «Секунда Удачи» тощо.

Державна лотерея Патріот

3.jpg

На завершення статті згадаємо про оператора під назвою «Патріот». Це третій офіційний представник лотерейного ринку України. Які і у випадку з Українською Національною Лотереєю, дана організація була створена в 1997 році. Неабиякий рейтинг «Патріот» отримав завдяки широкому розмаїттю миттєвих лотерей – їх загальна чисельність вже «перевалила» за тридцять! Найбільшим попитом серед українців користуються лотереї «АЗАРТ» з можливим джек-потом у розмірі 4 000 000 грн та «Своє Житло» – тут всі учасники можуть виграти квартиру! У будь-якому випадку, чи це державна лотерея МСЛ, чи державна лотерея УНЛ, шанси гравців практично рівні – головне грати та щиро вірити у свою перемогу! Нехай щастить!


Играй в европейское лото без рисков для бюджета здесь и сейчас, а затем получи второй билет EuroMillions в подарок!